Kvapiosios granulės LENOR UNSTOPPABLES SPORT, 210 g

Svoris

0 – 500 g

SKU: 8001090866707

7,59 

Turime
  • „Lenor Unstoppables Beads“ yra į skalbyklės būgną dedamos kvapiosios granulės, tinkančios visiems drabužiams ir išlaikančios neblėstantį gaivumą, taip leisdamos Jums patirti ilgiau išliekantį gaivų kvapą.
  • Taip yra todėl, kad „Lenor Unstoppables“ yra dedamos skalbimo pradžioje, taigi daugiau kvapo įsiskverbia į audinius, kuris vėliau yra išleidžiamas.
  • Įdėkite granulių prieš kiekvieną skalbimą.
  • Su „Lenor Unstoppables Beads“ pasieksite iki 12 savaičių išliekantį gaivumą*.

*laikydami skalbinius spintoje.

Turime
Kodas: 8001090866707 Kategorijos: ,
Nemokamas pristatymas nuo 30 €
  • Pristatymo terminas nuo 1 iki 3 darbo dienų.
  • Prekės orginalios ir patvirtintos.
  • Mažiausios kainos garantija perkant internetu!

Aprašymas

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. PRARIJUS: Nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Sudėtyje yra: 2,4-dimetil-3-ciklohekseno karboksaldehido, 4-tert-butilcikloheksilacetato, acetilcedreno, alilcikloheksilpropionato, amilcinamalio, alfa-izometiljonono, benzilsalicilato, citronelolio, delta-damaskono, dihidromirceno, geranilacetato, heksilcinamalio, heksilsalicilato, heliotropino, hidroksiizoheksil-3-cikloheksenkarboksaldehido, linalolio, limoneno, metilcinamato, metilundekanalio, pentametilheptenono, tetrametilacetiloktahidronaftalenų, tetrahidrolinalolio. Gali sukelti alerginę reakciją. Pavojingumo klasė ir kategorija: Lėtinis toksiškumas vandens aplinkai, 3 kategorija, (H412)

Papildoma informacija

Svoris

0 – 500 g

You may also like…